Антикризис Сообщить новость
Банки | Горно-металургический комплекс | Экономика | Изменения в законодательстве | Политика | Безработица | Недвижимость | Налоги | Киев | Авто | Здоровье |

Образец иска в суд (нарушение правил проезда перекрёстка ч.2 ст.122 КоАП)
Авто • Юридическая консультация • Украина
Образец иска в суд

12.03.2009 13:12   До
Дарницького районного суду м. Києва
місцезнаходження: 099, м. Київ,
ул. Севастопольская, 14
Номер засобу зв'язку: (044)566-96-88

Позивач
Иванов Иван Иванович
що проживає за адресою: 02ХХ,
м. Київ, вул. ХХХХХ, б. 1, кв. 91
Номер засобу зв'язку: ХХХХХХХХ

Відповідач - 1
Петров Петр Петрович
інспектор ДПС батальйону
супроводження УДАІ
ГУ МВС України у м. Києві
місцезнаходження: 01030, м. Київ,
вул. Богдана Хмельницького, 54
Номер засобу зв'язку: (044) 278-45-22
Відповідач - 2
Управління ДАІ
ГУ МВС України у м. Києві
місцезнаходження: 01030, м. Київ,
вул. Богдана Хмельницького, 54
Номер засобу зв'язку: (044) 278-45-22


АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання недійсним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень та постанови серія АА №ХХХХ по справі про адміністративне правопорушення від ХХ березня 2009 року

Постановою інспектора ДПС батальйону супроводження Управління ДАІ ГУ МВС України у м. Києві Петрова Петра Петровича (надалі по тексту – інспектор) серія АА №ХХХХ по справі про адміністративне правопорушення від ХХ березня 2009 року мене було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та було накладене адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 430 гривень.

Як вбачається з постанови по справі про адміністративне правопорушення, я, ХХ.03.2009 року в 14 годин 57 хвилин керуючи автомобілем Мерседес н/з АА 0000 АА в м. Києві на перехресті бульвару Лесі Українки та провулку Щорса, здійснив поворот ліворуч на вимкнену додаткову зелену секцію світлофору.

Вважаю дану постанову необґрунтованою, такою що не відповідає нормам КУпАП та винесеною з перевищенням компетенції суб’єкта владних повноважень.

Також під час винесення постанови не дотримано вимоги статей 245, 276, 280 КУпАП, відповідно до яких, завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об’єктивне з’ясування обставин кожної справи та дотримання процесуального порядку розгляду справи.

Таким чином вважаю постанову інспектора незаконною та такою, що підлягає скасуванню з наступних підстав:

1. При розгляді справи не були з’ясовані і доведені обставини, які б свідчили, що в моїх діях є ознаки проступку, за який законом встановлено адміністративну відповідальність.

Так у ст. 254 КУпАП зазначено, що протокол про адміністративне правопорушення складається в разі його вчинення, але оскільки адміністративного правопорушення не було (не було пред'явлено жодного доказу крім безпідставних звинувачень, «правопорушення» не зафіксовано належним чином, як того вимагає чинне законодавство, з врахуванням допущених порушень під час складання протоколу, він не може бути належним доказом моєї вини, і за таких обставин відповідно до п.1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не могло бути розпочато у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

2. КУпАП визначено форму й передбачено основні вимоги щодо змісту, як протоколу про адміністративне правопорушення, так і рішення, що постановляється в конкретній адміністративній справі, а також визначається компетенція осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення.

Згідно ст. 255 КУпАП уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення передбачені ч. 3 та ч. 4 ст.122 КУпАП. Але інспектор поза межі своєї компетенції склав протокол серія АД б/н від ХХ.03.2009 року про адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст.122 КУпАП.

3. Також звертаю увагу суду на те, що я дійсно ХХ березня 2009 р. десь біля 15 години, керуючи власним автомобілем марки Мерседес н/з АА 0000 АА, перетинав перехрестя бульвару Л.Українки та провулку Щорса з метою здійснити лівий поворот і продовжити рух по бульвару Лесі Українки в напрямок площі Лесі Українки.

На відстані приблизно 400 метрів від перехрестя в районі будинку 24 по вул. Лесі Українки (вхід до магазину спортивного одягу Найк) мене було зупинено інспектором ДПС Петров П.П., який на моє здивування повідомив, що я здійснив поворот ліворуч на вимкнену додаткову зелену секцію світлофору, чим порушив п. 8.7.3 (3) правил дорожнього руху.

Мої зауваження стосовно того, що поворот ліворуч мною було здійснено з дотриманням ПДР, так як додаткова секція світлофору дозволяла здійснити відповідний маневр, і те що з місця де мене було зупинено, співробітнику ДПС не можливо побачити в якому режимі працює світлофор, а його заява про порушення мною правил дорожнього руху є припущенням, ІДПС Петров П.П. проігнорував.

Таким чином інспектор до протоколу про адміністративне правопорушення серії АД б/н від ХХ.03.2009 року та постанови по справі про адміністративне правопорушення АА ХХХХ від ХХ.03.2009 року, вніс замість зафіксованих належним чином відомостей, про порушення правил дорожнього руху, як того вимагає чинне законодавство (п.п. 7.5.6, 12.12.1, 12.9 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України), свої необґрунтовані припущення, що свідчить про упереджене ставлення інспектора при винесенні постанови.

Окрім цього, коли я спробував внести в протокол свої зауваження щодо незгоди з діями міліціонера, ІДПС Петров П.П. заявив, що вразі непогодження з протоколом ним буде вилучено моє посвідчення водія та передано до суду для прийняття рішення згідно діючого законодавства.

Разом з цим, відповідно до п.2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Враховуючі вищевикладене вважаю, що постанова серії АА № ХХХХ по справі про адміністративне правопорушення від ХХ.03.2009 року винесена з порушеннями моїх прав та чинного законодавства, є необґрунтованою, незаконною та підлягає визнанню її не дійсною.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 276, 287, 288, 289, п. 3 ст. 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 2, 6 -11, 18, 19, 71, 104, 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України, -

ПРОШУ:

1. Прийняти даний адміністративний позов до провадження.
2. Визнати протиправними дії відповідача інспектора ДПС батальйону супроводження Управління ДАІ ГУ МВС України у м. Києві Петрова П.П.
3. Визнати не дійсною Постанову АА № ХХХХ по справі про адміністративне правопорушення від ХХ.03.2009 року та скасувати стягнення у вигляді штрафу у розмірі 430 гривень.
4. Закрити провадження по справі про адміністративне правопорушення.

Додаток:
- Квитанція про сплату державного мита – 1 арк.;
- Копія постанови по справі про адміністративне порушення АА ХХХХ від ХХ.03.2009 року - 1 арк.;
- Копія протоколу про адміністративне правопорушення від ХХ.03.2009 року – 1 арк.;
- Фотографія місця пригоди – 1 арк.;
- Схема – 1 арк.;
- Копія адміністративного позову для відповідача та доданих до неї документів.

ХХ березня 2009 р.

Иванов И.И.

Добавить комментарий     Юридическая консультация т.(067)463-09-83    

Авто
Комментарии пользователей:
Оценка:
ОЧЕНЬ КСТАТИ! ДЯКУЮ. КОЛИ ПІСЛЯ ПОДАЧИ СТАРИМ СПОСОБОМ - "НАДАТИ СТРОК НА УСУНЕННЯ НЕДОЛІКІВ", ДУЖЕ ЗДИВУВАЛА.
КОСТЯНТИН 25.03.2009 00:24
Оценка:
При развороте на пересечении с ул. Щорса, через бульвар, там действительно нарисована стоп линия и висит светофор с дополнительной секцией "стрелка налево", они типа разделили бульвар на два перекрёстка, так вот, когда поворачиваешь и выезжаешь на этот перекрёсток для поворота налево этот светофор в упор невидно, он оказывается в зоне пассажирского бокового стекла, его только видно если занимаешь позицию правее для дальнейшего движения прямо на ул. Щорса (но там и так попадаешь на зеленую фазу, стрелка при этом не горит, а загорается только тогда, когда заканчивается зелёная фаза для пешеходов, но в ПДД и так сказано, что при повороте налево водитель обязан пропустить пешеходов), и нормальный водитель руководствуясь ПДД просто пропускает пешеходов и заканчивает свой манёвр "разворот"... Но не тут-то было, там круглые сутки дежурят три гайца, и с одной фазы светофора, днём, попадаются как минимум два, а-то и пять автомобилей, не раз наблюдал, и раз даже сам попался, ругался, но штраф не заплатил, доказывая, что я пешеходов пропустил, а в остальном, пошёл ты на..., буду в суд подавать...
Игорь 08.04.2009 18:41
Оценка:

21.04.2009 19:03
Оценка:
Эти уроды в субботу вечером даже "работают". Эту дополнительную секцию увидеть нереально, если ты не пешеход. Так во время составления протокола мимо неслись машины не мене 100 км/ч. Так он мне говорит: "от такі шумахери в київі їздять...". Ему проще медленно поворачивающую машину (на пустой дороге и без пешеходов) остановить. Лучше бы пробки за городом разруливали (возле Гостомеля, например). Хотя, если видишь пробку в городе, то там точно "регуляторы" стоят, а не светофор работает... Уроды, блин. Еще оду "кормушку" в центре нашли. Еще мне сказал, что ГАИ еще многими другими делами занимается. Ага, в МРЭО, например, деньги симает, не выходя из кабинета...Уроды, блин
George 31.05.2009 23:44
Оценка:
Устроили дополнительную кормушку. Подскажите:при подаче подобного иска какое держмито?
JN 06.07.2009 22:58
Оценка:
Обращение к автору: немогли бы вы сказать какое было решение суда?
Антон 04.11.2009 19:51
Оценка:
По поводу ст. 255, а именно "Згідно ст. 255 КУпАП уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення передбачені ч. 3 та ч. 4 ст.122 КУпАП. Але інспектор поза межі своєї компетенції склав протокол серія АД б/н від ХХ.03.2009 року про адміністративне правопорушення передбачене ч.2 ст.122 КУпАП." были внесены изминения N 586-VI ( 586-17 ) від 24.09.2008 гаишники могут рассматривать части 1 и 2 ст. 122. А в целом жалоба грамотная.
Сергей 27.11.2009 12:10

Такой же перекрёсток есть в г. Симферополе. Еслиб на форуме была возможность добавлять копии протоколов и постановлений, я бы выложил свой материал, в котором Гаишник чётко написал что можно ездить ина красный свет!!
Олеган 26.01.2010 11:13

Олеган, копию протокола Вы можете добавить либо здесь прямо на форум, либо через окно "Сообщить новость" (ссылка вверху страницы справа или http://krizis-ua.net/add_news.html), тогда это будет выглядеть как отдельная статья.
Администратор 27.01.2010 12:11
Оценка:

10.02.2010 21:00
Оценка:
Решение суда есть по этому иску? Покажите пожалуйста.
AlexEu 11.03.2010 15:14
Оценка:
клас
Misha 21.06.2010 18:34

Все таки интересно решение суда
Андрей 26.06.2010 17:33
Оценка:
иск составлен с нарушением ст. 106 КАС, суд вернул на уцстранение недостатков
нарушитель 05.08.2010 12:53
Оценка:
чудесний матеріалю тільки сьогодні накропав свою скаргу мєнтам, теж про стрілку. Сергей: чому ви кажете що "гаишники могут рассматривать части 1 и 2 ст. 122"? Сьогодні перерив КУпАП і нема в ст.255 про ч.1і2!
вв 25.10.2010 20:45
Оставьте свое мнение об этой статье
(Комментарии, содержащие нецензурную лексику, хамские, шовинистические, разжигающие межнациональную рознь, содержащие призывы к насилию и беспорядкам, будут удалены.)
Комментарий:
Оценка: 0   1    2    3    4   5
Ваше имя:
Ваш е-mail
Ваш е-mail:
Адвокаты в Киеве. т. (044) 332-38-46

Новости: Украина Мир    rss
Материалы по теме
Оспаривание штрафов ГАИ в суде   05.10.2010 16:53
Блокираторы опять вне закона   24.04.2010 09:33
Что делать, если руководство школы заставляет вас подписывать незаконный договор?   12.02.2010 11:40
Сотрудники ГАИ получили право штрафовать нарушителей ПДД на месте   05.02.2010 16:53
Нюансы негосударственного пенсионного обеспечения в Украине   02.02.2010 18:26
Последние новости раздела
Оспаривание штрафов ГАИ в суде   05.10.2010 16:53
На улицах Киева орудуют мошенники на эвакуаторах   20.09.2010 14:08
Разводы на дорогах продолжаются   28.05.2010 15:00
Как водителю защитить свои права и предотвратить конфликты   29.04.2010 10:42
Блокираторы опять вне закона   24.04.2010 09:33

Последние новости
НАЛОГОВЫЙ КОДЕКС ПОМОЖЕТ БАНКАМ АБСОЛЮТНО ЗАКОННО ИЗБЕГАТЬ НАЛОГОВ   29.06.2011 13:25
Упрощенцам-единщикам создали правила игры   16.06.2011 15:50
Иногда очень важно, с какой стороны твое первое место...   31.05.2011 11:02
УЧЕНЫЕ РАССЕКРЕТИЛИ ГЕН ВСЕВЛАСТИЯ. НАЙДИТЕ СЕБЯ В ЦЕПОЧКЕ ВЛАСТИ.   16.02.2011 15:15
ПОЧЕМУ НЕ БЕРУТ НА РАБОТУ ''ТЕХ, КОМУ ЗА 50''   10.02.2011 15:59

Добавить свой антикризисный рецепт

Кулинарные рецепты

Бизнес | Юридическая консультация | Газовое противостояние | Инфляция | Безопасность |
© Антикризис 2008.
Перепечатка и любое воспроизведение материалов сайта возможны лишь с разрешения редакции
с непременным использованием активной ссылки вида Антикризис.
При цитировании информации в интернете обязательно указание сайта www.krizis-ua.net в качестве источника.
Обратная связь

разработка © Ирина Плугатарь, 2008.

Rambler's Top100 Украина онлайн